Informujemy iż z dniem 8 października 2020 portal wyłącza następujące funkcjonalności: wystawianie nowych wniosków, przedłużania aukcji.

Informujemy iż z dniem 2 listopada 2020 roku zlikwidowane zostaną wszystkie subkonta na portalu**. W związku z tym prosimy o wypłaty z subkont do dnia 30 października. Od dnia 2 Listopada spłaty pożyczek będą możliwe tylko bezpośrednio na rachunek prywatny pożyczkobiorcy. Pozostawiamy możliwość prywatnych wiadomości w celu ustalenia szczegół dotyczących spłat.
rozwiń więcej opcji
Zmiany w działaniu portalu
Informujemy iż z dniem 8 października 2020 portal wyłącza następujące funkcjonalności: wystawianie nowych wniosków, przedłużania aukcji. Informujemy iż z dniem 2 listopada 2020 roku zlikwidowane zostaną wszystkie subkonta na portalu. W związku z tym prosimy o wypłaty z subkont do dnia 30 października. Od dnia 2 Listopada spłaty pożyczek będą możliwe tylko bezpośrednio na rachunek prywatny pożyczkobiorcy. Pozostawiamy możliwość prywatnych wiadomości w celu ustalenia szczegółów dotyczących spłat.
Zmiana oprocentowania pożyczek
W związku z obniżeniem stóp procentowych Rady Polityki Pieniężnej, maksymalne oprocentowanie pożyczki w serwisie Sekrata.pl od dnia 05.03.2015 zmaleje do 10%.
Zmiana oprocentowania pożyczek
W związku z obniżeniem stóp procentowych Rady Polityki Pieniężnej, maksymalne oprocentowanie pożyczki w serwisie Sekrata.pl od dnia 09.10.2014 zmaleje do 12%.

Serwis Sekrata.pl zachęca Państwa do aktywnego korzystania z programu partnerskiego!

Aby korzystać z programu partneskiego należy:

  1. Zarejestrować się w serwisie Sekrata.pl
  2. Uzupełnić swoje dane personalne
  3. Dokonać obowiązkowych weryfikacji
  4. Rozesłać link polecający, który znajdziesz w dziale "Polecenia" lub poprosić znajomych aby wpisywali Twój login podczas rejestracji w serwisie

Wynagrodzenie partnera:

  • Jeżeli użytkownik, którego polecisz dokona rejestracji, zweryfikuje swoje konto oraz weźmie pierwszą pożyczkę w wysokości 500 zł - otrzymasz 15 zł na Twoje subkonto
  • Jeżeli użytkownik, którego polecisz dokona rejestracji, zweryfikuje swoje konto oraz zainwestuję na portalu 500 zł - otrzymasz 15 zł na Twoje subkonto

 

Pozdrawiamy,
zespół Sekrata.pl

Chcesz być informowany o nowościach i zmianach
w serwisie Sekrata.pl? Zapisz się na darmowy newsletter!